Szanowni Państwo,

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną wywołaną koronawirusem, zwracamy się do ludzi dobrej woli z ogromną prośbą o wsparcie naszej placówki poprzez przekazanie darowizny rzeczowej.

 

Zapewniamy Państwa, że przekazane środki ochrony indywidualnej, środki dezynfekcyjne oraz niezbędny sprzęt medyczny zostaną użyte do zabezpieczenia naszych Podopiecznych i Pracowników.

.

Darowizny rzeczowe:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 34-364 38 10/15

 

Uprzejmie informujemy, że  Dom Pomocy Społecznej  przystąpił również do ogólnopolskiego systemu https://www.wsparciedlaszpitala.pl/ przygotowanego bezpłatnie przez naukowców i programistów. Na stronie znaleźć można informacje o naszych aktualnych potrzebach w tym trudnym czasie, a także zadeklarować pomoc.


Szczegółowe pytania prosimy kierować za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli będzie taka potrzeba z każdym z darczyńców zawrzemy stosowną umowę.

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

Dyrekcja i pracownicy